Gépi forgácsoló munkatársat keresünk Sirokban

MFS Defense Zrt.
Sirok
2022. 04. 14.

A dinamikusan fejlődő siroki lőszergyár gyakorlott, képzett munkaerőt keres a meghirdetett munkakörbe. Egertől 25 km-re, a Mátrában található hazánk egyetlen nagy volumenű lőszergyára. Jelentős hagyományokra alapozott biztos jövőt építünk, folyamatos fejlődésünk eredményeként egyre több piacot hódítanak meg a megbízható lőszereink, melyeket egyaránt gyártjuk katonai és vadászati, valamint sport célokra.

Gyárunk folyamatosan nő, új gyártósorokat telepítünk, új üzemcsarnokokat építünk, új termékeket vezetünk be, egyre nagyobb kapacitással termelünk. Számítunk a tudásodra, megbecsüljük a munkádat, ha képességeidet ennek a speciális gyártási területnek a fejlesztésére szenteled.

Várunk a csapatunkba!

Munkatársat keresünk siroki gyárunkba Gépi forgácsoló munkakörbe.

Feladatok

  • Műszaki rajz, technológiai utasítás alapján forgácsolt alkatrészek készítése lőszergyártáshoz hagyományos maró,- eszterga és köszörű gépen.
  • Az üzem termelési feladatainak teljesítése.
  • A technológiában előírt feltételek betartása.
  • Minőségi szerszámgyártás biztosítása, közvetlen kapcsolattartás a szerszámüzemi minőségellenőrökkel.
  • A gyártáshoz szükséges mérések elvégzése mérőeszközök segítségével.
  • Gépek, berendezések, mérőeszközök állapotának napi ellenőrzése.

Elvárások

  • Gépi forgácsló végzettség (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • Műszaki rajz ismeret
  • 1 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló, precíz, felelősségteljes, kreatív munkavégzés
  • Határozottság, megbízhatóság, terhelhetőség

Előnyök

  • Tapasztalat egyedi és kis sorozatok gyártásában
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződést,
  • Hosszútávú, stabil munkahelyet saját állományban,
  • Családias, tiszta és biztonságos környezetet,
  • Ingyenes céges buszjáratot,
  • Munkaruhát és a tisztíttatását,
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Éves cafetériát, ajánlási~, jelenléti~, termelési~ és évvégi bónuszt, törzsgárdajutalmat,
  • Betanítási folyamatot tréner segítségével,
  • Céges rendezvényeket, vállalati ajándékokat.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!