Villanyszerelő álláslehetőség a siroki lőszergyárban

MFS Defense Zrt.
Sirok
2022. 04. 14.

Egertől 25 km-re, a Mátrában található hazánk egyetlen nagy volumenű lőszergyára. Jelentős hagyományokra alapozott biztos jövőt építünk, folyamatos fejlődésünk eredményeként egyre több piacot hódítanak meg a megbízható lőszereink, melyeket egyaránt gyártjuk katonai és vadászati, valamint sport célokra.

Gyárunk folyamatosan nő, új gyártósorokat telepítünk, új üzemcsarnokokat építünk, új termékeket vezetünk be, egyre nagyobb kapacitással termelünk. Számítunk a tudásodra, megbecsüljük a munkádat, építünk rád a jövőben. Várunk a csapatunkba!

Gyere és legyél te is a siroki lőszergyár csapatának tagja!

A dinamikusan fejlődő siroki lőszergyár gyakorlott, képzett munkaerőt keres VILLANYSZERELŐ munkakörbe.

Feladatok

  • Üzemviteli munkák elvégzése, karbantartása
  • Elektromos javítások, karbantartások
  • Elektromos hálózatok kiépítése
  • Gépek beüzemelése, gépek áttelepítése
  • Az üzemben és az irodákban előforduló hibák elhárítása, javítása
  • Fejlesztésekben, gépfelújításokban való aktív részvétel
  • Az általa végzett munkafeladatok hatékonyságát javító intézkedések megfogalmazása, a Karbantartási vezető, vagy a Technológiai igazgató részére történő továbbítása.
  • A munkafolyamatokat, munkakapcsolatokat zavaró tényezők kiküszöbölése
  • Felelős a rábízott feladatok határidőre történő elvégzéséért, a tudomására hozott érintésvédelmi hiányosságok megszüntetéséért.

Elvárások

  • Villanyszerelői végzettség
  • Alapfokú számítógépes ismeretek,
  • Pontos, precíz önálló munkavégzés,
  • Határozottság, megbízhatóság, terhelhetőség,
  • Kiváló problémamegoldó készség,
  • Hatékony csapatban való dolgozás,
  • Rugalmasság, jó együttműködő készség.
  • Saját gépjárművel való munkába járás

Előnyök

  • erősáramú berendezés szerelő, érintésvédelmi szakvizsga, PLC programozás, targoncás jogosítvány és bizonyítvány

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Hosszútávú, stabil munkahelyet saját állományban
  • Végzettségtől és tapasztalattól függően minimum 2 000 Ft-os kezdő órabért
  • Éves cafetériát, ajánlási~, jelenléti~, termelési~ és évvégi bónuszt, törzsgárdajutalmat
  • Munkába járás támogatását nettó 15 Ft/km illetve plusz bruttó 28 Ft/km
  • Családias, tiszta és biztonságos környezetet
  • Ingyenes céges buszjáratokat több irányból
  • Munkaruhát és annak tisztíttatását
  • Túlóra vállalási lehetőséget
  • Betanítási folyamatot tréner segítségével
  • Céges rendezvényeket, vállalati ajándékokat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!