Anyagmozgató munkakörbe kollégát keresünk a siroki gyárunkba

MFS Defense Zrt.
Sirok
2022. 04. 14.

Tudtad, hogy Sirokban a Lőszergyár a COVID alatt is fejlődött és növekedett, és 2020-ban az USA-ban az év lőszerének választották meg az egyik termékét?

Az elmúlt két évben több mint 100 fővel nőtt a dolgozók száma és 5.5 milliárd forintnyi beruházás valósult meg. Új gyártósorokat telepítünk, új üzemcsarnokokat építünk, új termékeket vezetünk be, egyre nagyobb kapacitással termelünk. A folyamatos fejlődés eredményeként stabil és tartós munkalehetőséget kínálunk Egertől 25 km-re, Sirokban,  hazánk egyetlen nagy volumenű lőszergyárában. Vállalatunk nemzetközi vállalatcsoport tagjaként, 70 éves múltjának tapasztalataira és a vevők körében már bizonyított márkáira alapozva folyamatosan nő, és egyre nagyobb szerepet tölt be a nemzetközi piacokon. Vállalatunk küldetése egyaránt fókuszba helyezi a nálunk dolgozók és a termékeinket vásárlók érdekeit. Minőségi termékeket biztosítunk hatósági és személyi védelmi feladatok ellátásához, valamint sportlövők és vadászok szenvedélyének megéléséhez. Magyarországon egyedi, régiójában meghatározó, több évtizedes múlttal rendelkező, törvénytisztelő és vonzó vállalatként, stabil jövőt nyújtunk többszáz család számára.

A SIROKI LŐSZERGYÁR BIZTOS JÖVŐT AJÁNL.

LÉGY RÉSZESE TE IS!

Munkatársat keresünk siroki gyárunkba ANYAGMOZGATÓ munkakörbe.

Feladatok

  • Alkatrészmosó berendezések kezelése, kiszolgálása.
  • Félkész és késztermékek mozgatása.
  • Műveletek és üzemek közötti anyagmozgatás.
  • Biztosítja a munkahelyen a műveletek anyagellátását.
  • Anyagok szállítása, le- és felrakása.

Elvárások

  • Három műszakos munkarend vállalása.

Előnyök

  • OKJ-s targoncás végzettség és jogosítvány

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Hosszútávú, stabil munkahelyet saját állományban
  • Családias, tiszta és biztonságos környezetet
  • Ingyenes céges buszjáratot
  • Munkaruhát és a tisztíttatását
  • Biztos, jó fizetést, éves cafetériát, ajánlási~, jelenléti~, termelési~ és évvégi bónuszt, törzsgárdajutalmat
  • Túlóra vállalási lehetőséget
  • Betanítási folyamatot mentor segítségével
  • Céges rendezvényeket, vállalati ajándékokat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!