Raktáros - targoncavezető állás Egerben

ZF Hungária Kft.
Eger
2022. 01. 28.

A ZF Csoport egyetlen magyarországi leányvállalata, a ZF Hungária Kft. Automata sebességváltó-gyártás területére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Sajátgyártott tételek azonosítása, bevételezése és betárazása, le- és felpakolása
  • Komissió lista alapján tételek kiszedése és felkészítése, azonosítása
  • Import áru átvétele, átcsomagolása, betárazása automata vagy manuális polcos rendszerbe

Elvárások

  • Három műszakos munkavégzés
  • Vezető üléses, vezető állásos, gyalog kíséretű targonca vezetői engedély
  • Nagyfokú precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Egészségügyi alkalmasság

Előnyök

  • Műszaki területen szerzett szakmunkás végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Emelő gépkezelő OKJ végzettség

Amit kínálunk

  • Jó munkahelyi légkör és tiszta munkakörnyezet
  • Bérezés:
    • Szakmai tapasztalat függvényében
    • Minimum belépő bér pályakezdőknek: br. 1.540 Ft/óra, br. 284e Ft/hó pótlékokkal
  • Év végi jutalom: egy havi alapbér
  • Választható cafetéria, alapbér 7%-a (min. 18.758 Ft/hó)
  • Lojalitási és jelenléti prémium 1 éves munkaviszonytól kezdődően havonta
  • Étkezési támogatás SZÉP-kártyán 9.280 Ft/hó, vállalati étterem
  • Vállalati buszjáratok (Ózd, Sarud, Felsőtárkány)
  • Jubileumi jutalom 10,20,25 éves munkaviszony alapján
  • Különböző sportolási lehetőségek
  • Üdülési lehetőség vállalati üdülőben
  • Iskolakezdési támogatás
  • Vállalati óvoda

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!