La Contessa Kastélyhotel rendezvény és esküvőszervezőt keres

La Contessa Kastélyhotel rendezvény és esküvőszervező kollégát keres.

Feladatok

  • Ajánlatok készítése cégek és esküvői érdeklődők számára
  • Ártárgyalás cégekkel, egyéni vendégekkel
  • Rendezvények precíz, pontos előkészítése, lebonyolításban való részvétel, felügyelet
  • Rendezvény forgatókönyvek elkészítése
  • Cégekkel való folyamatos kapcsolattartás, cégek megkeresése
  • Proaktív magatartás
  • Házbejárások megszervezése, hírlevelek kiküldése, akciók kitatlálásában való részvétel
  • Szoros kapcsolattartás a szálloda többi területével
  • Rendezvények számláinak elkészítése, fizetés utókövetése

Elvárások

  • Hasonló munkaterületen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Erős számítógépes tapasztalat, tudás (word, excell, ppt)
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Kiemelkedő problémamegoldási képesség
  • Kultúrált, jó megjelenés
  • Legalább 1 idegen nyelv (angol) középfokú ismerete, tudása írásban és szóban

Előnyök

  • Hostware rendszer ismerete
  • Rendezvényszervezői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Élő partnerkapcsolat

Amit kínálunk

  • Gyönyörű munkahelyi környezet
  • Versenyképes bérezés  (alap+jutalék rendezvények után)
  • Munkábajárás költségtérítés MT. szerint
  • Napi 1 alkalommal ingyenes meleg étkezés
  • Igény szerint személyzeti szállás biztosítása
  • Hosszú távú, biztos hátterű munkahely

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!