Üzemvezetőt keresünk egri lakatos hegesztő üzemünkbe

PLATT 2003 Kft.

Egyéb munkalehetőségek

Munkavégzés helye: Eger

2021. 08. 31. 16:49

Szereted, ha munkádnak kézzel fogható eredménye van?

Motivál, hogy szakmai tudásod, csúcstechnológiát alkalmazó gyártási területen hasznosítsd?

Hatékony és felelősségteljes vezetőnek tartod magad?

Stabil munkahelyre vágysz?

CSAPATUNKBAN A HELYED!

ÜZEMVEZETŐT

keresünk lakatos hegesztő üzemünk számára.

A Platt 2003 Kft, válsághelyzetben is növekedni képes, Eger mellett működő középvállalat.

Európai nagyvállalatok beszállítójaként elsősorban pellet kazántest, mezőgazdasági és építőipari gépalkatrész gyártással és lemezmegmunkálással foglalkozunk.

Versenyképességünk megőrzése és hatékonyságunk növelése érdekében technológiánkat dinamikusan fejlesztjük, munkánkat ipari robotok segítik.

Feladatok

  • ERP rendszerben lévő igények alapján heti termelés tervezése (Termelésvezető támogatásával)
  • Művelettervben meghatározott gyártási folyamat szerinti gyártás felügyelete
  • Gyártáshoz szükséges anyagok rendelkezésre állás tervezése (Üzemi logisztikus segítségével)
  • Új gyártási feladatok, modellváltások koordinálása az üzemben
  • Dolgozók munkájának összehangolása, pontos, minőségi munka számonkérése, normaidők megtartása
  • Munkafolyamatok dokumentálása ERP rendszerben
  • Folyamatfejlesztésben való proaktív szakmai részvétel, a termelés hatékonysága növelésének érdekében
  • Együttműködés, kommunikáció a vállalat más területeivel
  • Auditokban való aktív közreműködés
  • Karbantartás felügyelete (karbantartási vezető, operatív támogatásával)
  • Az üzembiztonság folyamatos fenntartása, a munkavédelmi, tűzvédelmi, érintésvédelmi, s egyéb szabályok betartása és betartatása

Elvárások

  • Vezetői tapasztalat
  • Középfokú műszaki végzettség vagy 3 év iparági vezetői tapasztalat
  • MS Office és vállalatirányítási rendszer (ERP) rendszer felhasználói szintű ismerete.
  • Folyamatszemlélet, jó műszaki érzék

Előnyök

  • Hegesztésben, lemezmegmunkálásban szerzett jártasság
  • Automatizálási projektekben szerzett tapaszlat
  • Angol és/vagy német nyelvismeret
  • Problémamegoldó képesség
  • Jó emberismeret, empátia és következetesség

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások (SZÉP kártya)
  • Bejárási támogatás
  • Céges programok, rendezvények
  • Dolgozói jutalmazási rendszerek
  • Fiatal, lendületes jó csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és szívesen lennél aktív tagja csapatunknak, kérjük, hogy küldd el önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!