A Lipicai Étterem Szakács munkatársat keres

A Lipicai Étterem Szakács munkatársat keres.

Feladatok

  • Különböző, többnyire helyi, házias ételek elkészítése, tálalása, tárolása és adagolása
  • A meglévő készletek, felmérése, nyersanyagok megrendelése.
  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozá

Elvárások

  • Szakirányú végzettség és minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Gyakorlatias, határozott személyiség, pontos, precíz munkavégzés, jó szervezőképesség.
  • Megbízhatóság, önállóság, vendégközpontú szemlélet.
  • Ápolt megjelenés.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, biztos hátterű munkalehetőséget biztosítunk.
  • Megbecsülve és tisztelve érzed magad a munkahelyen.
  • Versenyképes fizetéssel jutalmazzuk munkádat.

 Amennyiben nem vagy helybéli, bejárási támogatással járulunk hozzá a munkába járásodhoz, vagy személyzeti szállást biztosítunk. Ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk. Családias környezetben, befogadó csapatban dolgozhatsz. Folyamatosan támogatunk, elismerünk és segítünk a fejlődésben, hogy tökéletesen végezhesd a munkád.

Munkabér: 300.000-500.000 Ft nettó + teljesítményarányos kiegészíté

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!