Lakatos / hegesztő pozícióban álláslehetőség Egerben

PLATT 2003 Kft.

Lakatos

Munkavégzés helye: Eger és környéke

2021. 07. 24.

Cégünkről:

A Platt 2003 Kft. magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő vállalat. Lemezalkatrészek, gépburkolatok, lakossági kazántestek gyártása és szerelése területén szereztünk nagy tapasztalatot.

Gyártási technológiánkat folyamatosan fejlesztjük, dolgozóink munkáját Ipari hegesztő robotok segítik. Cégünk a COVID alatt is növekedett!

Lakatos/Hegesztő pozícióba várjuk jelentkezésedet. Légy tagja csapatunknak!

Feladatok

  • Alkatrészeket fogsz hegeszteni 1 vagy 2 műszakos munkarendben
  • Műszaki és minőségi elvárások betartása, a gyártási folyamat ezek alapján történő kivitelezése
  • Pontos fém-, hegesztőmunka
  • Előkészítés, tervolvasás

Elvárások

  • Képes legyél precíz pontos munkavégzésre
  • A szakmádat ismerd, és szeresd
  • Tudjál önállóan olvasni műszaki rajzról,
  • Rendelkezz szakképzettséggel, tűzvédelmi szakvizsgával.
  • Ne félj a munkától

Amit kínálunk

  • Tapasztalat függvényében versenyképes bérezés,
  • Többféle béren kívüli juttatást adunk
  • Támogatjuk a bejárásodat,
  • Stabil jövedelmet biztosítunk a számodra és ezáltal megélhetést a családod számára
  • Barátságos, munkavállaló központú, kulturált munkakörnyezetet nyújtunk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és szívesen lennél csapatunk tagja, kérjük, hogy küldd el önéletrajzod az oldalon keresztül.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott