Gyártósori szerelő álláslehetőség Egerben

ZF Hungária Kft.
Eger
2021. 08. 04.

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gyártósori szerelő

Feladatok

  • A szerelési tervek alapján a gépek beállítása, a szerelési folyamatok elindítása, felügyelete és az automatikus kalibrálások elvégzése
  • Az alkatrészlisták karbantartása az ellenőrzőlista szerint
  • Anyagmozgatás
  • A munkafolyamatok felfüggesztése, leállítása hibák, zavarok észlelése esetén
  • A gépek karbantartása és tisztítása a karbantartási terveknek megfelelően, a munkaterület tisztántartása

Elvárások

  • Fémipari/Autóipari végzettség
  • Lelkiismeretes munkavégzés
  • Rugalmasság, megbízhatóság, önállóság
  • Többműszakos munkavégzésre való hajlandóság
  • Csapatban való együttműködés
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőségeket
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvodát

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!