Gépbeállító munkakörben álláslehetőség Sirokban

Blue Collar 2019 Kft.

Gépkezelő

Munkavégzés helye: Sirok

2021. 05. 31. 13:20

A BLUE COLLAR 2019 KFT. nemzetközi partnere részére keres munkatársakat GÉPBEÁLLÍTÓ pozícióba.

Feladatok

  • gépekhez szükséges szerszámok utasítás szerinti beszerelése és beállítása, gépek üzemeltetése
  • a gépeken gyártott félkész termékek minőségellenőrzése méréssel, idomszereléssel
  • mérőszámok, termelési hatékonyság nyomon követése
  • gépek állagának megőrzése, kisebb karbantartási munkák
  • munkaterület és gépek tisztán tartása
  • gépek termelékenységének fejlesztése
  • egyedi, számítógép (PLC) vezérelt gépek működtetése, beállítása
  • szükséges dokumentációk elkészítése
  • átállások támogatása
  • gépek munkakörnyezetének megtervezése, szerszámok, alkatrészek tárolásának megoldása (5S)

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • önállóság, megbízhatóság, problémamegoldó készség
  • felelősség- és minőségtudat
  • együttműködés a munkatársakkal, irányító és ellenőrző szakemberekkel
  • túlóra vállalása, akár 2-3 hétvégén is szombat vagy vasárnap
  • előnyt jelent: gyártóterületen szerzett tapasztalat

Előnyök

  • gépgyártástechnológiai technikus tapasztalat
  • CNC kezelő/ programozó tapasztalat

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • hosszútávú, stabil munkahely saját állományban
  • családias, tiszta és biztonságos munkakörnyezet
  • ingyenes szállás
  • gépkocsi bejárási támogatás, munkaruha és tisztíttatása
  • túlóra vállalási lehetőség hóvégi kifizetéssel
  • betanítási folyamat tréner segítségével, e-learning támogatással
  • céges rendezvények, vállalati ajándékok, változatos bónuszrendszer
  • COVID védekezési eszközök(maszk, fertőtlenítő, tesztelési lehetőség)
  • telefonos app-on elérhető, neked szóló vállalati kommunikáció

Jelentkezés gombra kattintva önéletrajz csatolással lehet jelentkezni.

Blue Collar 2019 Kft. magán –munkaközvetítő nyilvántartásba vételi szám: HEM/01/1620-2/2019

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!