CNC gépbeállító munka Bélapátfalván

Bélapátfalva vonzáskörzetében élsz? Szereted a szakmád és új kihívásokat keresel? Érdekelnek a precíz dolgok? Dolgozz velünk a környék legdinamikusabban fejlődő magyar tulajdonú vállalkozásánál!

Modern géppark, jó hangulatú fiatalos csapat, jó fizetés, hosszú távú stabil munkahely, megbecsülés vár rád. Megnövekedett feladatok optimális ellátása érdekében keressük új munkatársakat  CNC GÉPBEÁLLÍTÓ munkakörben, CNC eszterga és vagy marógépek beállítási és programozási feladatainak elvégzésére.

Feladatok

  • Gép beállítása, programozása és a munkadarab bemérése egyedi és kis, sorozatgyártásban.
  • Forgácsolt alkatrészek megmunkálási munkafázisainak elvégzése
  • Alkatrészek készítése rajz szerint
  • A megmunkált alkatrészek utómunkálása
  • A megmunkált alkatrészek minőségi szempontok szerinti ellenőrzése
  • Precíz munkavégzés
  • 2 -3 műszakos munkarend vállalása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség.
  • Gyártásban szerzett 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Gyártási rajzok, tervek olvasása
  • FANUC, SIMENS vezérlők ismerete
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • HURCO vezérlő ismerete előny

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkahely egy 25 éve folyamatosan fejlődő, 100 %-ban magyar tulajdonú, innovatív vállalatnál
  • 250 e - 420 e Ft közötti nettó kereseti lehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Család és céges rendezvények
  • Lehetőség CAD programozási képzésekre
  • Lehetőség Robot programozási képzésekre

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!