Szereldei munkatársat keresünk bélapátfalvai munkavégzésre

Bélapátfalva vonzáskörzetében élsz? Szereted a szakmád és új kihívásokat keresel? Érdekelnek a műszaki dolgok? Dolgozz velünk a környék legdinamikusabban fejlődő magyar tulajdonú vállalkozásánál!

Megnövekedett feladatok optimális ellátása érdekében keressük új munkavállalónkat szereldei munkatárs munkakörben.

Képzelj el egy modern új épületet, egy fiatalos, jó kollektívát, egy tágas jól felszerelt szereldét, ahova főként gyártott alkatrészek, hegesztett szerkezetek és sok más érdekes cikk érkezik melyek a szerelése a feladat.

Célunk a Vevőink zökkenőmentes kiszolgálása, amelyben kulcsszerepet töltesz be és segíted az összeszerelésben dolgozó kollégáidat is.

Önéletrajzodban mindenképpen szerepeljen a pontos leírása annak, amiben tapasztalt vagy és biztos tudással rendelkezel. Férfiak és Hölgyek jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • Alkatrészek előkészítése szállításra állagmegóvó csomagolásban
  • Alkatrészek könnyű utánműveleteinek elvégzése szerelés előtt
  • Szerelt egységek összeszerelése (egyszerű könnyen betanulható szerelési feladatok)
  • Alkatrészek csomagolása

Elvárások

  • Önállóság
  • Igényes munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Segítőkész hozzáállás

Előnyök

  • műszaki érzék
  • műszaki területen szerzett jártasság

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkahely egy nagy múltú, 100 %-ban magyar tulajdonú, innovatív vállalatnál
  • Versenyképes fizetés, bónuszok, munkába járás támogatása
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Család és céges rendezvények

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!