Ügyintéző állás Egerben

dr. Fekete Gábor Végrehajtói Irodája

Jogi asszisztens

Munkavégzés helye: Eger

2021. 01. 25. 13:32

Egerben működő végrehajtói iroda az eljárásainak lefolytatása során felmerülő, egyes ügyviteli feladatok teljesítésére keres munkatársat teljes munkaidőben történő foglalkoztatásra.

Feladatok

  • A bírósági végrehajtási eljárások lefolytatása során felmerülő adminisztratív, ügyviteli, pénzügyi feladatok teljesítése, ennek keretében kapcsolattartás harmadik személyekkel, ügyfelekkel.

Elvárások

  • precizitás
  • adaptív gondolkodásmód
  • önálló munkavégzésre alkalmasság
  • a munkával szemben tanúsított felelősségtudat, elhivatottság
  • a feladatokkal összefüggő jogszabályi ismeretek elsajátításának képessége
  • informatikai rendszerek felhasználói szintű ismerete

Előnyök

  • végrehajtói irodában szerzett munkatapasztalat
  • gépírás
  • a tevékenységi körben felhasználható képesítés/diploma

Amit kínálunk

  • igényes munkakörnyezet
  • szakmai előrelépési lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!