Egyéb munkalehetőségek

Minőségirányítási mérnök munkakörbe keresünk munkatársat

Munkavégzés helye: Heves
2020. 11. 13. 09:34

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI MÉRNÖK munkakörbe keresünk munkatársat heves megyei ügyfelünk részére.

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06 70/324-5813

Önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Blue Collar 2019 Kft.

magán-munkaközvetítő nyilvántartásba vételi szám:

HEM/01/1620-2/2019

Feladatok:

  • Gyártott termékekkel kapcsolatos minőségbiztosítási tevékenységek irányítása, koordinálása
  • Új termék bevezetésének támogatása a szükséges minőségirányítási dokumentumok elkészítésével;
  • Vevőkkel történő kapcsolattartás, reklamációk kezelése;

Elvárások:

  • Felsőfokú minőségirányítási vagy műszaki végzettség;
  • Minőségirányítási módszerek és eszközök alapismerete;
  • Kézi mérőeszközök használatának ismerete;
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban, német nyelvtudás előnyt jelent;
  • 2-5 év szakmai tapasztalat,

Amit kínálunk:

  • Kimagasló bérezés
  • Munkába járási költségtérítés;
  • Éves cafetéria, egyéb teljesítményalapú juttatások;
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér;
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése