Építőipar, építészet

Közmű-felújítási munkákhoz építésvezető munkatársat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger
Fizetés: Bruttó 400000 - 500000 / hónap
2020. 06. 30. 08:47

Közmű-felújítási munkákat végző cégünk keres építésvezető munkakörbe munkatársat.

A feltárás nélküli csővezeték-felújítás területén komoly szakmai múlttal rendelkező társaságunk tevékenységét 3-5 fős egri, hevesi és ózdi csapataiban végzi az ország egész területén.

Feladatok:

  • A speciális technológiai ismeretek elsajátítását követően a felújítási projektek előkészítése, munkaszervezés, a kivitelezések során kapcsolattartás a megrendelő helyszíni képviselőjével, a tömlők, csövek, idomok helyszíni beépítésének irányítása, szükség esetén aktív részvétel a fizikai munkában.

Elvárások:

  • építőipari technikus vagy építőmérnök iskolai végzettség,
  • csapatmunkában történő együttműködési készség,
  • szervezőkészség,
  • vezetői készség, komunikációs képesség,
  • rugalmasság, problémamegoldó képesség,
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • közmű-felújítási területen szerzett többéves tapasztalat,
  • "C" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • stabil munkáltatói háttér,
  • versenyképes jövedelem,
  • alapbéren felül havonta jutalom,
  • gépjárművezetői pótlék,
  • 13. havi bér,
  • készpénzcafeteria,
  • iskolakezdési támogatás,
  • tanulási és szakmai fejlődési lehetőség a feltárás nélküli csővezeték felújítási technológiák területén
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése