Építőipar, építészet

Csővezeték-szerelői munkakörbe munkatársakat keresünk

Munkavégzés helye: Eger
Fizetés: Bruttó 300000 - 400000 / hónap
2020. 06. 17. 12:19

Csővezeték-felújítási munkákat végző cégünk keres csővezeték-szerelői munkakörbe munkatársakat.

A komoly szakmai múlttal rendelkező társaságunk tevékenységét 3-5 fős egri, hevesi és ózdi csapataiban végzi az ország egész területén.

Érdeklődni:

  • tel.: 36/531-009
  • e-mail: "Jelentkezem" gombra kattintva

Feladatok:

  • tömlők, csövek, idomok helyszíni beépítése a felújítandó csővezetékekbe
  • egyéb csőszerelési munkák végzése

Elvárások:

  • csapatmunkában történő együttműködési készség

Előnyök:

  • csőszerelési jártasság / szakmai múlt,
  • "C" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • stabil munkáltatói háttér,
  • versenyképes jövedelem,
  • alapbéren felül havonta jutalom,
  • gépjárművezetői pótlék,
  • 13. havi bér,
  • készpénzcafeteria,
  • iskolakezdési támogatás,
  • tanulási és szakmai fejlődési lehetőség a feltárás nélküli csővezeték felújítási technológiák területén
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése