Egyéb munkalehetőségek

A Blue Collar 2019 Kft. munkatársat keres technológus pozícióba

Munkavégzés helye: Sirok
2020. 03. 10. 10:49

Több évtizedes múlttal és biztos háttérrel rendelkező, családias hangulatú siroki partnerünk gyárába munkatársat keresünk TECHNOLÓGUS pozícióba.

Feladatok:

  • Folyamatok fejlesztése, újítások kidolgozása és bevezetése
  • Napi, heti elemzések elkészítése, javaslattétel intézkedésekre, intézkedések végrehajtásának felügyelete
  • Gyártástechnológia kialakítása, ellenőrzése, karbantartása
  • Üzemi területeken technológiai hatékonyság növelő intézkedések tervezése, bevezetése
  • Gyártási problémák feltárása, elemzése és megoldása
  • A gyártósor zavartalan termelésének biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség gyártástechnológiai szakirányon
  • 3+ év szakmai munkatapasztalat
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Logikus gondolkodásmód
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
  • Rajzoló program (Solid Edge) haladó szintű ismerete
  • SAP ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Szerződéses, ingyenes buszjáratok több irányból
  • Munkába járási költségtérítés
  • Éves cafetéria + műszakpótlék
  • Munkaruha biztosítása és mosatása
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Családias, biztonságos munkakörnyezet
  • Egyéb szociális és teljesítményalapú juttatások

Érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet:

  • e-mail: "Jelentkezem" gombra kattintva
  • telefon: 70/324-5813

Blue Collar 2019 Kft.

Magán munkaközvetítő nyilvántartásba vételi szám: HEM/01/1620-2/2019

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése