Egyéb munkalehetőségek

A Blue Collar 2019 Kft. minőségirányítási mérnök munkatársat keres

Munkavégzés helye: Sirok
2020. 03. 10. 10:37

Több évtizedes múlttal és biztos háttérrel rendelkező, családias hangulatú siroki partnerünk gyárába munkatársat keresünk MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI MÉRNÖK pozícióba.

Feladatok:

  • Gyártott termékekkel kapcsolatos minőségbiztosítási tevékenységek irányítása, koordinálása (pl. selejtelemzések, méréstechnikák fejlesztése, minőséget érintő változtatások nyomon követése);
  • Új termék bevezetésének támogatása a szükséges minőségirányítási dokumentumok elkészítésével;
  • Vevőkkel, történő kapcsolattartás, reklamációk kezelése;
  • A feltárt nem-megfelelőségekre, belső és külső reklamációkra ok-okozati elemzés, helyesbítő- és megelőző intézkedési tervek készítése, végrehajtásának irányítása és eredményességük ellenőrzése;
  • Együttműködés a társosztályokkal (gyártás, fejlesztés, projektvezetők).

Elvárások:

  • Felsőfokú minőségirányítási vagy műszaki végzettség;
  • Minőségirányítási módszerek és eszközök alapismerete: Pareto elemzés, FMEA, ellenőrzési terv, képesség vizsgálatok/SPC, mérőeszköz elemzés/GR&R, 8D, Ishikawa diagram, 5 miért, stb.;
  • Kézi mérőeszközök használatának ismerete;
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban, német nyelvtudás előnyt jelent;
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete;
  • 2-5 év szakmai tapasztalat, autóiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Kitűnő kommunikációs képesség;
  • Proaktív gondolkodásmód;
  • Önállóan és csapatban történő, hatékony munkavégzésre való képesség.

Amit kínálunk:

  • Szerződéses, ingyenes buszjáratok több irányból;
  • Munkába járási költségtérítés;
  • Éves cafetéria;
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér;
  • Családias, biztonságos munkakörnyezet;
  • Egyéb teljesítményalapú juttatások;
  • Szakmai fejlődési lehetőség, annak támogatása.

Érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet:

  • e-mail: "Jelentkezem" gombra kattintva
  • telefon: 70/324-5813

Blue Collar 2019 Kft.

Magán munkaközvetítő nyilvántartásba vételi szám: HEM/01/1620-2/2019

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése