Borsodnádasd irányában található nemzetközi partnere részére gépbeállító lakatos kollégát keresünk

Blue Collar 2019 Kft.

2019. 12. 09.

A Blue Collar 2019 Kft. Ózdtól 55 km-re, Borsodnádasd irányában található nemzetközi partnere részére munkatársat keres Gépbeállító lakatos munkakörbe

Feladatok:

  • A gépekhez szükséges szerszámok utasítás szerinti beszerelése és beállítása
  • A gépeken gyártott félkész termékek rendszeres minőségellenőrzése méréssel, idomszerezéssel
  • A gépek állagának megőrzése, kisebb karbantartási feladatok rendszeres elvégzése
  • Munkaterület és a gépek tisztán tartása
  • A gépek termelékenységének folyamatos fejlesztése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Műszaki rajz- és anyagismeret
  • Önállóság, megbízhatóság, problémamegoldó készség
  • Felelősség- és minőségtudat
  • Együttműködés a munkatársakkal, irányító és ellenőrző szakemberekkel
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil hátterű cégnél;
  • versenyképes bérezés és juttatási csomag,
  • éves kafetéria, önkéntes nyugdíjpénztári-, és/vagy egészségpénztári hozzájárulás,
  • egyéb szociális juttatások, ingyenes céges szerződéses buszjárat használata, a munkába járás költségének támogatása, munkaruha biztosítása - melynek mosatásáról is gondoskodunk.
  • Nettó fizetés teljes hónapra családi adókedvezmény nélkül 1 szombati túlórával, cafetériával nettó 255.000 Ft.

Pályázatát kérjük „Gépbeállító lakatos” megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje!

Érdeklődni telefonon: 70/324-5813

Csoportos tájékoztatóink:

  • Ózd, Olvasó 12.17. kedd 9.00
  • Arló, Közösségi Ház 12.17 kedd, 11.00
  • Borsodnádasd, Közösségi Ház, 12.18, szerda, 9.00
  • Tarnalelesz Művelődési Ház, Fedémesi út 4. 12.18 szerda 11.00
  • Bükkszenterzsébet Művelődési Ház 12.18 szerda, 13.00

Blue Collar 2019 Kft. magán-munkaközvetítő nyilvántartásba vételi szám: HEM/01/1620-2/2019

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos