Raktározás, logisztika

Raktáros adminisztrátor munkatársat keresünk

Munkavégzés helye: Farkaslyuk
2020. 02. 10. 11:14

We are a leading manufacturing company ,producing safety medical devices, with more than twenty years experience .in the EU and Hungarian market. Our products and establishment are registered and acrredited by all international bodies.j

Feladatok:

  • Keep records of incoming-outgoing goods, delivery and logistic . Reporting / contact with to MD and Finance controller.

Elvárások:

  • Appreciate previous experience , Computer knowledge

Előnyök:

  • English basic

Amit kínálunk:

  • Competitive remuneration
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése