Menedzsment

Production planning Manager job in Ózd

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Ózd
2019. 05. 17. 15:35

We are a leading manufacturing company producing safety  medical devices.with more than twenty years on the EU and Hungarian market. Our products , are certified and registered with all accredited international organizations.

Feladatok:

  • Production planning Manager, reporting to the managing director-
  • Main task: production planning, coordinating others area managers activities.

Elvárások:

  • Appreciated previous  experience on production / Management  activities.

Előnyök:

  • Experience as main requirement.

Amit kínálunk:

  •  Competitive remuneration.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése