Fizikai, segéd, betanított munka

Ózdi munkavégzésre betanított munkást keresünk több műszakos munkarendbe

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Ózd
2018. 07. 13. 17:14

Ózdi munkavégzésre betanított munkást keresünk!

Főbb feladatok:

  • Mechanikai gépek kezelése (hegesztőgép, porfestőgép, stb.)
  • Kopóalkatrészek és konstrukciós darabok gyártása, szerelése
  • Szerszámok gyártása
  • Szabás, darabolás
  • Kemenceberendezések kezelése

Elvárások:

  • Min. alapfokú végzettség
  • Előny: vasipari végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes, teljesítményarányos fizetés
  • Cafeteria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az fekete.brigitta@humanexistence.hu címre, vagy jelentkezzen telefonon a megadott számon. Tel:. 70/637-4810

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése