Adminisztráció, irodai munka

Logisztikai adminisztrátor munkakörben állás Ózdon

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Ózd és környéke
2017. 06. 29. 15:55

A Johnson Electric Hungary ózdi gyártórészlegébe keresünk új kollégákat Logisztikai Adminisztrátor pozícióba.

Feladatok:

  • Vevőktől érkező rendelések rögzítése és ütemezése, kapacitás egyeztetése a termeléssel
  • Megrendelések rendszerezése és koordinálása a vállalatirányítási rendszerben
  • Kapcsolódó adminisztrációs és riportálási feladatok pontos ellátása
  • Folyamatos együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Napi munka során felmerülő problémák kezelése

Akit keresünk:

  • Minimum középfokú logisztikai vagy gazdasági végzettség
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat előny
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód, kiváló szervező – és problémamegoldó készség, kiváló kommunikációs készség.
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan növekvő autóipari gyártócégnél
  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő cafeteria juttatások, éves bónusz
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Utazási támogatás

Ha az általunk kínált pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezését a következő linken keresztül várjuk: Jelentkezem